Gaze aktorskie

Gaze aktorskie

Aktorzy za swoje role zarabiają potężne pieniądze. Oczywiście wszystko zależy do tego, ile mają pracy, ale można założyć, że jeden dzień zdjęciowy daje im tyle, co większość ludzi zarabia na cały miesiąc.http://www.dezam.com.pl Tak więc widać wyraźnie, że opłaca się być aktorem. Jednakże nie każdy zarabia tak dobrze.projekty wentylacji warszawa Są aktorzy dosłownie rozchwytywani, którzy biorą udział we wszystkim, a są tacy, którzy nie mają zbyt dużo zleceń i tak naprawdę ciężko jest im dostać jakiś angaż.

Gaze aktorskie

Jeżeli aktor jest dobry, zarabia minimum kilkanaście tysięcy na miesiąc, a zdarza się, że podczas kręcenia poważnego filmu te stawki są dużo większe. Ogólnie w naszym kraju aktorzy narzekają na to, że stawki za dzień zdjęć są bardzo marne i niewspółmierne do tego, ile zaangażowania, pracy i siebie należy włożyć w to, żeby dobrze zagrać.

Ogólnie aktorzy zarabiają przynajmniej tysiąc złotych za dzień zdjęciowy w Polsce, ale są i tacy, którzy mają powiedzmy 8 tysięcy złotych. To naprawdę jest dużo, niemniej jednak trzeba przyznać, że przecież jakby nie patrzeć ich wizerunek przez cały czas jest w mediach, a to jest trochę frustrujące i pociąga za sobą pewne konsekwencje.

– autor artykułu